ECQ-B1H123JF3
PanasonicPanasonic
ECQ-B1H123JF3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-B1H123JF3
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.012UF 5% 50VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-B1H123JF3.pdf
  • Mezua
ECQ-B1H123JF3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-B1H123JF3 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.012UF 5% 50VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4907 pcs Datuen fitxa ECQ-B1H123JF3.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.130" W (7.30mm x 3.30mm) Series ECQ-B(F)
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQB1H123JF3
P4583TB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.287" (7.30mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester
Deskribapen zehatza 0.012µF Film Capacitor 50V Polyester Radial kapazitantzia 0.012µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECQ-B1H123JF
ECQ-B1H123JF
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 0.012UF 5% 50VDC RADIAL