ECO-S2EP391CA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECO-S2EP391CA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
Fitxak: ECO-S2EP391CA.pdf
  • Mezua
ECO-S2EP391CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECO-S2EP391CA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4364 pcs Datuen fitxa ECO-S2EP391CA.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series TS-UP Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.91A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.674A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak ECOS2EP391CA
Q5959844A
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.378" (35.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 468 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 390µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 468 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 390µF