ECO-S2EB821EA
PanasonicPanasonic
ECO-S2EB821EA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECO-S2EB821EA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Fitxak: ECO-S2EB821EA.pdf
  • Mezua
ECO-S2EB821EAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECO-S2EB821EA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3962 pcs Datuen fitxa ECO-S2EB821EA.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series TS-HB Ripple Current @ maiztasuna baxua 2A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.28A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak ECOS2EB821EA
P10130
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.378" (35.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 202 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 820µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 202 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 820µF