ECO-S1VP472DL
PanasonicPanasonic
ECO-S1VP472DL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECO-S1VP472DL
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 35V SNAP
Fitxak: ECO-S1VP472DL.pdf
  • Mezua
ECO-S1VP472DLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECO-S1VP472DL fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 35V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5308 pcs Datuen fitxa ECO-S1VP472DL.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm)
Series TS-UP Ripple Current @ maiztasuna baxua 2A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.3A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak ECOS1VP472DL
Q1836737
Q3211004
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.787" (20.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 88 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 4700µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 88 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 4700µF