ECO-S1KP472DA
PanasonicPanasonic
ECO-S1KP472DA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECO-S1KP472DA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 80V SNAP
Fitxak: ECO-S1KP472DA.pdf
  • Mezua
ECO-S1KP472DAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECO-S1KP472DA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 80V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5868 pcs Datuen fitxa ECO-S1KP472DA.pdf
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm)
Series TS-UP Ripple Current @ maiztasuna baxua 4.09A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 4.704A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak ECOS1KP472DA
P7373
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.575" (40.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 63 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 4700µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 63 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 4700µF