ECO-S1JA272DA
PanasonicPanasonic
ECO-S1JA272DA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECO-S1JA272DA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 63V SNAP
Fitxak: ECO-S1JA272DA.pdf
  • Mezua
ECO-S1JA272DAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECO-S1JA272DA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 63V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5786 pcs Datuen fitxa ECO-S1JA272DA.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm)
Series TS-HA Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.2A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.53A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak ECOS1JA272DA
P7480
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 104 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 2700µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 104 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 2700µF