ECO-S1HP123DA
PanasonicPanasonic
ECO-S1HP123DA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECO-S1HP123DA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 12000UF 20% 50V SNAP
Fitxak: ECO-S1HP123DA.pdf
  • Mezua
ECO-S1HP123DAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECO-S1HP123DA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 12000UF 20% 50V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5043 pcs Datuen fitxa ECO-S1HP123DA.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm)
Series TS-UP Ripple Current @ maiztasuna baxua 5.58A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 6.417A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak ECOS1HP123DA
P6941
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.772" (45.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 32 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 12000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 32 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 12000µF