ECK-D3D332KBP
PanasonicPanasonic
ECK-D3D332KBP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECK-D3D332KBP
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP CER 3300PF 2KV Y5P RADIAL
Fitxak: ECK-D3D332KBP.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ECK-D3D332KBPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECK-D3D332KBP fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP CER 3300PF 2KV Y5P RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4204 pcs Datuen fitxa ECK-D3D332KBP.pdf
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea Y5P (B)
Tamaina / dimentsioa 0.669" Dia (17.00mm) Series KBP
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak ECKD3D332KBP
P4492A
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.827" (21.00mm) Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 3300pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
kapazitantzia 3300pF eskaerak General Purpose