ECK-D3A681KBP
PanasonicPanasonic
ECK-D3A681KBP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECK-D3A681KBP
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP CER 680PF 1KV Y5P RADIAL
Fitxak: ECK-D3A681KBP.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ECK-D3A681KBPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECK-D3A681KBP fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP CER 680PF 1KV Y5P RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5282 pcs Datuen fitxa ECK-D3A681KBP.pdf
Tentsioaren balioa 1000V (1kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea Y5P (B)
Tamaina / dimentsioa 0.276" Dia (7.00mm) Series KBP
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak ECK-D3A681KBN
ECKD3A681KBN
ECKD3A681KBP
P4126
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm) Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 680pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
kapazitantzia 680pF eskaerak General Purpose