ECK-D3A222KBP
PanasonicPanasonic
ECK-D3A222KBP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECK-D3A222KBP
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2200PF 1KV Y5P RADIAL
Fitxak: ECK-D3A222KBP.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ECK-D3A222KBPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECK-D3A222KBP fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP CER 2200PF 1KV Y5P RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3892 pcs Datuen fitxa ECK-D3A222KBP.pdf
Tentsioaren balioa 1000V (1kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea Y5P (B)
Tamaina / dimentsioa 0.472" Dia (12.00mm) Series KBP
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak ECKD3A222KBP
P4199
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.630" (16.00mm) Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2200pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
kapazitantzia 2200pF eskaerak General Purpose