ECK-A3F182KBP
PanasonicPanasonic
ECK-A3F182KBP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECK-A3F182KBP
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1800PF 3KV Y5P RADIAL
Fitxak: ECK-A3F182KBP.pdf
  • Mezua
ECK-A3F182KBPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECK-A3F182KBP fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP CER 1800PF 3KV Y5P RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5461 pcs Datuen fitxa ECK-A3F182KBP.pdf
Tentsioaren balioa 3000V (3kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea Y5P (B)
Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm) Series KBP
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak ECKA3F182KBP
P9590
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.787" (20.00mm) Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1800pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
kapazitantzia 1800pF eskaerak General Purpose