ECK-A3D471KBP
PanasonicPanasonic
ECK-A3D471KBP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECK-A3D471KBP
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP CER 470PF 2KV Y5P RADIAL
Fitxak: ECK-A3D471KBP.pdf
  • Mezua
ECK-A3D471KBPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECK-A3D471KBP fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP CER 470PF 2KV Y5P RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4140 pcs Datuen fitxa ECK-A3D471KBP.pdf
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea Y5P (B)
Tamaina / dimentsioa 0.295" Dia (7.50mm) Series KBP
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak ECKA3D471KBP
P9561
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.453" (11.50mm) Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 470pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
kapazitantzia 470pF eskaerak General Purpose