ECK-A3A181KBP
PanasonicPanasonic
ECK-A3A181KBP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECK-A3A181KBP
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP CER 180PF 1KV Y5P RADIAL
Fitxak: ECK-A3A181KBP.pdf
  • Mezua
ECK-A3A181KBPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECK-A3A181KBP fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP CER 180PF 1KV Y5P RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4370 pcs Datuen fitxa ECK-A3A181KBP.pdf
Tentsioaren balioa 1000V (1kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea Y5P (B)
Tamaina / dimentsioa 0.236" Dia (6.00mm) Series KBP
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak ECKA3A181KBP
P9533
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.394" (10.00mm) Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 180pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
kapazitantzia 180pF eskaerak General Purpose