ECJ-ZEC1C390J
PanasonicPanasonic
ECJ-ZEC1C390J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECJ-ZEC1C390J
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP CER 39PF 16V C0G/NP0 0201
  • Mezua
ECJ-ZEC1C390Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECJ-ZEC1C390J fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP CER 39PF 16V C0G/NP0 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series ECJ
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak PCC2119DKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 39pF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
kapazitantzia 39pF eskaerak General Purpose