ECJ-RVC1H220K
PanasonicPanasonic
ECJ-RVC1H220K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECJ-RVC1H220K
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ARRAY 22PF 50V NP0 1206
  • Mezua
ECJ-RVC1H220Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECJ-RVC1H220K fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ARRAY 22PF 50V NP0 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Tenperatura koefizientea C0G, NP0 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series ECJ-R balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1206 (3216 Metric)
Beste izenak ECJRVC1H220K
P10584TR
Capacitors kopurua 4
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.037" (0.95mm)
Material dielektrikoa Ceramic Deskribapen zehatza 22pF Isolated Capacitor 4 Array 50V C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Zirkuitu mota Isolated kapazitantzia 22pF