ECJ-4YB0J476M
PanasonicPanasonic
ECJ-4YB0J476M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECJ-4YB0J476M
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP CER 47UF 6.3V X5R 1210
  • Mezua
ECJ-4YB0J476Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECJ-4YB0J476M fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP CER 47UF 6.3V X5R 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series ECJ
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak PCC2301CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 47µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric)
kapazitantzia 47µF eskaerak General Purpose