ECJ-3YB2D153K
PanasonicPanasonic
ECJ-3YB2D153K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECJ-3YB2D153K
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.015UF 200V X7R 1206
  • Mezua
ECJ-3YB2D153Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECJ-3YB2D153K fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP CER 0.015UF 200V X7R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.071" (1.80mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series ECJ
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak ECJ3YB2D153K
PCC2013TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.015µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 0.015µF eskaerak General Purpose