ECJ-2YB1E154K
PanasonicPanasonic
ECJ-2YB1E154K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECJ-2YB1E154K
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.15UF 25V X7R 0805
  • Mezua
ECJ-2YB1E154Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECJ-2YB1E154K fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP CER 0.15UF 25V X7R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.049" (1.25mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series ECJ
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak ECJ2YB1E154K
PCC1830TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.15µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 0.15µF eskaerak General Purpose