ECJ-2YB1A684K
PanasonicPanasonic
ECJ-2YB1A684K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECJ-2YB1A684K
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.68UF 10V X5R 0805
  • Mezua
ECJ-2YB1A684Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECJ-2YB1A684K fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP CER 0.68UF 10V X5R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.049" (1.25mm) Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series ECJ
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak PCC1806DKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.68µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 0.68µF eskaerak General Purpose