ECJ-2FF1E105Z
PanasonicPanasonic
ECJ-2FF1E105Z Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECJ-2FF1E105Z
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1UF 25V Y5V 0805
  • Mezua
ECJ-2FF1E105Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECJ-2FF1E105Z fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP CER 1UF 25V Y5V 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia -20%, +80%
Lodiera (Max) 0.055" (1.40mm) Tenperatura koefizientea Y5V (F)
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series ECJ
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak ECJ2FF1E105Z
PCC2230TR
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1µF -20%, +80% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 1µF eskaerak General Purpose