ECJ-2FB1A335K
PanasonicPanasonic
ECJ-2FB1A335K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECJ-2FB1A335K
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP CER 3.3UF 10V X5R 0805
  • Mezua
ECJ-2FB1A335Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECJ-2FB1A335K fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP CER 3.3UF 10V X5R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.055" (1.40mm) Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series ECJ
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak ECJ2FB1A335K
PCC2288TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 3.3µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 3.3µF eskaerak General Purpose