ECJ-1VC1H681J
PanasonicPanasonic
ECJ-1VC1H681J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECJ-1VC1H681J
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP CER 680PF 50V C0G/NP0 0603
  • Mezua
ECJ-1VC1H681Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECJ-1VC1H681J fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP CER 680PF 50V C0G/NP0 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.035" (0.90mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series ECJ
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak ECJ1VC1H681J
PCC2149TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 680pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 680pF eskaerak General Purpose