ECJ-1VB1H332K
PanasonicPanasonic
ECJ-1VB1H332K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECJ-1VB1H332K
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP CER 3300PF 50V X7R 0603
  • Mezua
ECJ-1VB1H332Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECJ-1VB1H332K fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP CER 3300PF 50V X7R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.035" (0.90mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series ECJ
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak PCC1778CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 3300pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 3300pF eskaerak General Purpose