ECJ-0EF1H472Z
PanasonicPanasonic
ECJ-0EF1H472Z Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECJ-0EF1H472Z
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4700PF 50V Y5V 0402
  • Mezua
ECJ-0EF1H472Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECJ-0EF1H472Z fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP CER 4700PF 50V Y5V 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia -20%, +80%
Lodiera (Max) 0.022" (0.55mm) Tenperatura koefizientea Y5V (F)
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series ECJ
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak PCC1745CT
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 4700pF -20%, +80% 50V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0402 (1005 Metric)
kapazitantzia 4700pF eskaerak General Purpose