ECH-U1H473GX9
PanasonicPanasonic
ECH-U1H473GX9 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECH-U1H473GX9
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.047UF 2% 50VDC 1913
Fitxak: ECH-U1H473GX9.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
ECH-U1H473GX9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECH-U1H473GX9 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.047UF 2% 50VDC 1913 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 284546 pcs Datuen fitxa ECH-U1H473GX9.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±2% Bukaera Solder Pads
Tamaina / dimentsioa 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm) Series ECH-U(X)
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1913 (4833 Metric) Beste izenak ECHU1H473GX9
PCF1548TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.067" (1.70mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
Deskribapen zehatza 0.047µF Film Capacitor 50V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 1913 (4833 Metric) kapazitantzia 0.047µF