ECH-U1H271GB5
PanasonicPanasonic
ECH-U1H271GB5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECH-U1H271GB5
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 270PF 2% 50VDC 0805
Fitxak: ECH-U1H271GB5.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ECH-U1H271GB5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECH-U1H271GB5 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 270PF 2% 50VDC 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 131011 pcs Datuen fitxa ECH-U1H271GB5.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±2% Bukaera Solder Pads
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series ECH-U(B)
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak PCF1094DKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
Deskribapen zehatza 270pF Film Capacitor 50V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 270pF