ECH-U1H223GX5
PanasonicPanasonic
ECH-U1H223GX5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECH-U1H223GX5
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.022UF 2% 50VDC 1210
Fitxak: ECH-U1H223GX5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
ECH-U1H223GX5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECH-U1H223GX5 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.022UF 2% 50VDC 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 491678 pcs Datuen fitxa ECH-U1H223GX5.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±2% Bukaera Solder Pads
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series ECH-U(X)
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak ECHU1H223GX5
PCF1312TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.067" (1.70mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
Deskribapen zehatza 0.022µF Film Capacitor 50V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 1210 (3225 Metric) kapazitantzia 0.022µF