ECH-U1H124GX9
PanasonicPanasonic
ECH-U1H124GX9 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECH-U1H124GX9
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.12UF 2% 50VDC 2416
Fitxak: ECH-U1H124GX9.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
ECH-U1H124GX9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECH-U1H124GX9 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.12UF 2% 50VDC 2416 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 177528 pcs Datuen fitxa ECH-U1H124GX9.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±2% Bukaera Solder Pads
Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.161" W (6.00mm x 4.10mm) Series ECH-U(X)
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2416 (6041 Metric) Beste izenak ECHU1H124GX9
PCF1553TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
Deskribapen zehatza 0.12µF Film Capacitor 50V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 2416 (6041 Metric) kapazitantzia 0.12µF