ECH-U1C562JX5
PanasonicPanasonic
ECH-U1C562JX5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECH-U1C562JX5
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 5600PF 5% 16VDC 0805
Fitxak: ECH-U1C562JX5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ECH-U1C562JX5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECH-U1C562JX5 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 5600PF 5% 16VDC 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 237070 pcs Datuen fitxa ECH-U1C562JX5.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 16V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera Solder Pads
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series ECH-U(X)
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak PCF1193CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.043" (1.10mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
Deskribapen zehatza 5600pF Film Capacitor 16V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 5600pF