ECH-S1H823JZ
PanasonicPanasonic
ECH-S1H823JZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECH-S1H823JZ
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.082UF 5% 50VDC RADIAL
Fitxak: ECH-S1H823JZ.pdf
  • Mezua
ECH-S1H823JZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECH-S1H823JZ fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.082UF 5% 50VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4510 pcs Datuen fitxa ECH-S1H823JZ.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.571" L x 0.217" W (14.50mm x 5.50mm) Series ECHS(Z)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECHS1H823JZ
PS1H823J
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.496" (12.60mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyphenylene Sulfide (PPS)
Deskribapen zehatza 0.082µF Film Capacitor 50V Polyphenylene Sulfide (PPS) Radial kapazitantzia 0.082µF