ECH-S1H184GZ
PanasonicPanasonic
ECH-S1H184GZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECH-S1H184GZ
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.18UF 2% 50VDC RADIAL
Fitxak: ECH-S1H184GZ.pdf
  • Mezua
ECH-S1H184GZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECH-S1H184GZ fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.18UF 2% 50VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4226 pcs Datuen fitxa ECH-S1H184GZ.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±2% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.669" L x 0.256" W (17.00mm x 6.50mm) Series ECHS(Z)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECHS1H184GZ
PS1H184G
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.492" (12.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.591" (15.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyphenylene Sulfide (PPS)
Deskribapen zehatza 0.18µF Film Capacitor 50V Polyphenylene Sulfide (PPS) Radial kapazitantzia 0.18µF