ECG-CY0G471R
PanasonicPanasonic
ECG-CY0G471R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECG-CY0G471R
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 470UF 20% 4V SMD
Fitxak: 1.ECG-CY0G471R.pdf2.ECG-CY0G471R.pdf3.ECG-CY0G471R.pdf4.ECG-CY0G471R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ECG-CY0G471Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECG-CY0G471R fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM POLY 470UF 20% 4V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 4V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Series SP-Cap CY
Ripple Current @ maiztasuna baxua 5.1A @ 100kHz balorazio -
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak P122480DKR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 15 mOhm Deskribapen zehatza 470µF 4V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 15 mOhm 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 470µF eskaerak General Purpose