ECE-V1JA470P
PanasonicPanasonic
ECE-V1JA470P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECE-V1JA470P
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 63V SMD
Fitxak: ECE-V1JA470P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ECE-V1JA470Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECE-V1JA470P fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 63V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2714 pcs Datuen fitxa ECE-V1JA470P.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series VS Ripple Current @ maiztasuna baxua 50mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Beste izenak ECEV1JA470P
PCE3202TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.402" (10.20mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 47µF eskaerak General Purpose