ECE-V1CA470SP
PanasonicPanasonic
ECE-V1CA470SP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECE-V1CA470SP
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD
Fitxak: ECE-V1CA470SP.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ECE-V1CA470SPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECE-V1CA470SP fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6326 pcs Datuen fitxa ECE-V1CA470SP.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series VS Ripple Current @ maiztasuna baxua 70mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Beste izenak PCE3064CT Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.213" (5.40mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 47µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 47µF eskaerak General Purpose