ECE-T2VA122FA
PanasonicPanasonic
ECE-T2VA122FA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECE-T2VA122FA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 350V SNAP
Fitxak: ECE-T2VA122FA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ECE-T2VA122FAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECE-T2VA122FA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 350V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3891 pcs Datuen fitxa ECE-T2VA122FA.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.575" Dia (40.00mm)
Series T-HA Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.22A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 4.508A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Beste izenak ECET2VA122FA
P10670
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 2.480" (63.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 180 mOhm
Deskribapen zehatza 1200µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 180 mOhm 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1200µF