ECE-T2GA102EA
PanasonicPanasonic
ECE-T2GA102EA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECE-T2GA102EA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP
Fitxak: ECE-T2GA102EA.pdf
  • Mezua
ECE-T2GA102EAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECE-T2GA102EA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4033 pcs Datuen fitxa ECE-T2GA102EA.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series T-HA Ripple Current @ maiztasuna baxua 3A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 4.2A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Beste izenak ECET2GA102EA
P10675
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 3.150" (80.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 166 mOhm
Deskribapen zehatza 1000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 166 mOhm 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1000µF