ECE-T2AA562EA
PanasonicPanasonic
ECE-T2AA562EA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECE-T2AA562EA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 100V SNAP
Fitxak: ECE-T2AA562EA.pdf
  • Mezua
ECE-T2AA562EAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECE-T2AA562EA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 100V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6617 pcs Datuen fitxa ECE-T2AA562EA.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series T-HA Ripple Current @ maiztasuna baxua 4.06A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 4.669A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Beste izenak ECET2AA562EA
P10649
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 2.480" (63.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 44 mOhm
Deskribapen zehatza 5600µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 44 mOhm 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 5600µF