ECE-T1CP823FA
PanasonicPanasonic
ECE-T1CP823FA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECE-T1CP823FA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 82000UF 20% 16V SNAP
Fitxak: ECE-T1CP823FA.pdf
  • Mezua
ECE-T1CP823FAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECE-T1CP823FA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 82000UF 20% 16V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2724 pcs Datuen fitxa ECE-T1CP823FA.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.575" Dia (40.00mm)
Series T-UP Ripple Current @ maiztasuna baxua 10.29A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 11.83A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Beste izenak ECET1CP823FA
P10003
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.969" (50.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 16 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 82000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 16 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 82000µF