ECE-S2WB221EA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECE-S2WB221EA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP 220UF SIZE: 35MM
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ECE-S2WB221EAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECE-S2WB221EA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP 220UF SIZE: 35MM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7082 pcs Datuen fitxa
tolerantzia - Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa - Series -
balorazio - polarizazio -
Pakete / kasua - Beste izenak ECES2WB221EA
Q1051527
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 220µF Aluminum Electrolytic Capacitors kapazitantzia 220µF