ECE-P2EA272HX
PanasonicPanasonic
ECE-P2EA272HX Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECE-P2EA272HX
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 250V SNAP
Fitxak: ECE-P2EA272HX.pdf
  • Mezua
ECE-P2EA272HXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECE-P2EA272HX fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 250V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3702 pcs Datuen fitxa ECE-P2EA272HX.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.969" Dia (50.00mm)
Series T-HA Ripple Current @ maiztasuna baxua 4.8A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 6.72A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Beste izenak ECEP2EA272HX
P13213
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.984" (25.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.969" (50.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 80 mOhm
Deskribapen zehatza 2700µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 80 mOhm 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 2700µF