ECE-P1HA473HA
PanasonicPanasonic
ECE-P1HA473HA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECE-P1HA473HA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47000UF 20% 50V SNAP
Fitxak: ECE-P1HA473HA.pdf
  • Mezua
ECE-P1HA473HAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECE-P1HA473HA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 47000UF 20% 50V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4667 pcs Datuen fitxa ECE-P1HA473HA.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.969" Dia (50.00mm)
Series T-HA Ripple Current @ maiztasuna baxua 9.19A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 10.57A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Beste izenak ECEP1HA473HA
P13193
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.984" (25.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 3.150" (80.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 14 mOhm
Deskribapen zehatza 47000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 14 mOhm 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 47000µF