ECE-A1HN2R2U
PanasonicPanasonic
ECE-A1HN2R2U Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECE-A1HN2R2U
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: ECE-A1HN2R2U.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ECE-A1HN2R2Uren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECE-A1HN2R2U fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 317897 pcs Datuen fitxa ECE-A1HN2R2U.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series SU Ripple Current @ maiztasuna baxua 18mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 30.6mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Bi-Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak ECEA1HN2R2U
P1197
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 2.2µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECE-A1HN2R2UB
ECE-A1HN2R2UB
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL