ECE-A1HN100UI
PanasonicPanasonic
ECE-A1HN100UI Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECE-A1HN100UI
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: ECE-A1HN100UI.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ECE-A1HN100UIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECE-A1HN100UI fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 222668 pcs Datuen fitxa ECE-A1HN100UI.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series SU Ripple Current @ maiztasuna baxua 50mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 85mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Bi-Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak P19591CT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.480" (12.20mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 10µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECE-A1HN101U
ECE-A1HN101U
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 105852 pcs
Deskarga: ECE-A1HN101U.pdf
RFQ
ECE-A1HN221UB
ECE-A1HN221UB
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 189909 pcs
Deskarga: ECE-A1HN221UB.pdf
RFQ
ECE-A1HN100U
ECE-A1HN100U
deskribapena: CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL