ECE-A1EN331U
PanasonicPanasonic
ECE-A1EN331U Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECE-A1EN331U
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: ECE-A1EN331U.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ECE-A1EN331Uren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECE-A1EN331U fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 105915 pcs Datuen fitxa ECE-A1EN331U.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series SU Ripple Current @ maiztasuna baxua 350mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 595mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Bi-Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak ECEA1EN331U
P1182
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.787" (20.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 330µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECE-A1EN3R3U
ECE-A1EN3R3U
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 3.3UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 340920 pcs
Deskarga: ECE-A1EN3R3U.pdf
RFQ
ECE-A1EN331UB
ECE-A1EN331UB
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL