ECE-A1EKA100I
PanasonicPanasonic
ECE-A1EKA100I Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECE-A1EKA100I
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: ECE-A1EKA100I.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
ECE-A1EKA100Iren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECE-A1EKA100I fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2435916 pcs Datuen fitxa ECE-A1EKA100I.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series KA Ripple Current @ maiztasuna baxua 28mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 47.6mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak ECEA1EKA100I
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 10µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 10µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECE-A1EKA330B
ECE-A1EKA330B
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 1562541 pcs
Deskarga: ECE-A1EKA330B.pdf
RFQ
ECE-A1EKA330I
ECE-A1EKA330I
fabrikatzaileak: Panasonic
Stockean: 1628167 pcs
Deskarga: ECE-A1EKA330I.pdf
RFQ
ECE-A1EKA100
ECE-A1EKA100
deskribapena: CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL