ECE-A0GKA471I
PanasonicPanasonic
ECE-A0GKA471I Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECE-A0GKA471I
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 4V RADIAL
Fitxak: ECE-A0GKA471I.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
ECE-A0GKA471Iren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECE-A0GKA471I fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 4V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1108397 pcs Datuen fitxa ECE-A0GKA471I.pdf
Tentsioaren balioa 4V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series KA Ripple Current @ maiztasuna baxua 140mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 238mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak ECEA0GKA471I
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 470µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 470µF