ECD-GZE1R3B
PanasonicPanasonic
ECD-GZE1R3B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECD-GZE1R3B
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1.3PF 25V C0G/NP0 0201
Fitxak: 1.ECD-GZE1R3B.pdf2.ECD-GZE1R3B.pdf3.ECD-GZE1R3B.pdf4.ECD-GZE1R3B.pdf5.ECD-GZE1R3B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ECD-GZE1R3Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECD-GZE1R3B fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP CER 1.3PF 25V C0G/NP0 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±0.1pF
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series ECD
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak PCC2349DKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Q, Low Loss
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1.3pF ±0.1pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
kapazitantzia 1.3pF eskaerak RF, Microwave, High Frequency