ECD-G0E6R8C
PanasonicPanasonic
ECD-G0E6R8C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECD-G0E6R8C
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP CER 6.8PF 25V C0G/NP0 0402
Fitxak: 1.ECD-G0E6R8C.pdf2.ECD-G0E6R8C.pdf3.ECD-G0E6R8C.pdf4.ECD-G0E6R8C.pdf5.ECD-G0E6R8C.pdf
  • Mezua
ECD-G0E6R8Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECD-G0E6R8C fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP CER 6.8PF 25V C0G/NP0 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±0.25pF
Lodiera (Max) 0.022" (0.55mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series ECD
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak PCC2262DKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Failure Rate - Deskribapen zehatza 6.8pF ±0.25pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
kapazitantzia 6.8pF eskaerak RF, Microwave, High Frequency