ECC-TFC100DG
PanasonicPanasonic
ECC-TFC100DG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECC-TFC100DG
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10PF 250VAC SL/GP SMD
Fitxak: ECC-TFC100DG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
ECC-TFC100DGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECC-TFC100DG fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP CER 10PF 250VAC SL/GP SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 215967 pcs Datuen fitxa ECC-TFC100DG.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±0.5pF
Lodiera (Max) 0.091" (2.30mm) Tenperatura koefizientea SL/GP
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.177" W (5.70mm x 4.50mm) Series -
balorazio Y2 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Nonstandard SMD Beste izenak ECCTFC100DG
P11425TR
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 100°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10pF ±0.5pF 250V Ceramic Capacitor SL/GP Nonstandard SMD
kapazitantzia 10pF eskaerak Safety