ECA-2VHG470
PanasonicPanasonic
ECA-2VHG470 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECA-2VHG470
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL
Fitxak: ECA-2VHG470.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
ECA-2VHG470ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECA-2VHG470 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 144484 pcs Datuen fitxa ECA-2VHG470.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series NHG Ripple Current @ maiztasuna baxua 230mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 345mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak ECA2VHG470
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 47µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 47µF